top of page

Round up 14 en vooruitblik

De laatste ronde van zaalcompetitie. Voor veel teams stond er niet meer veel op het spel. De F1 wist zeer overtuigend te winnen (30-8) en is daardoor kampioen geworden! Van harte gefeliciteerd!! Goed gedaan. De E2 en F2 wisten niet te winnen, maar de E1 wel. Ook de D1 liet in de laatste zaalwedstrijd zien dat ze kunnen scoren en goed kunnen verdedigen, 0-13 overwinning. Knap! Gelijkspel voor onze dames van de A3. De B1 verloor opnieuw ruim. Buiten gelukkig een niveautje lager. Daarin zullen ze de ervaring die ze hebben opgedaan in de 1e klasse gaan laten zien in de 2e klasse. De wedstrijd van de A1 ging niet door en wordt komende donderdag pas gespeeld. Slechts 3 heren en 3 dames konden op de been worden gebracht. Gelukkig maar voor de selectie, want die kon ook wat heren gebruiken. Casper en Jochem startte daarom beide in de basis! Voor Casper zijn debuut in de selectie en dat deed hij zeker niet onverdienstelijk. Heel DOT 2 speelde overigens een goede wedstrijd, want Juliana 2, dat nog in de race was voor het kampioenschap, werd in het hol van de leeuw verslagen met 18-19. Dan DOT 1. Zij beginnen goed aan de wedstrijd en komen al snel op een voorsprong van 0-5. DOT was zuiver in de beginfase en scoorden over alle schrijven. Juliana had hier in de beginfase geen antwoord op. Voor rust komt DOT op een 5-15 voorsprong. Net voor de rust weet Juliana het gat nog iets te verkleinen, beide ploegen zoeken de kleedkamers op bij een 10-16 tussenstand. In de tweede helft komt Juliana goed uit de kleedkamer en weten direct het gat te verkleinen naar 4. Zo kan het plotseling weer alle kanten op. DOT weet Juliana nog even van hun af te houden, maar Juliana komt steeds dichterbij door met name de zuiver schietende heren. Een paar minuten voor tijd staat het zelfs gelijk. Na een hele spannende slotfase weet Juliana door een aantal hele verre schoten de wedstrijd te winnen met een eindstand van 23-22. DOT moet naar zichzelf kijken, in de tweede helft verzuimt de ploeg simpelweg om te scoren. Ondanks het verlies blijft DOT op een derde plaats in het klassement. Komende week krijgen de korfballers van DOT een rustweek. Daarna volgt het oefenprogramma voor de veldcompetitie. Daar is ons vlaggenschip nog in de race voor promotie naar de eerste klasse. Ondertussen trainen we allemaal nog één weekje binnen. Daarna beginnen we allemaal weer op het veld. Diverse commissie zijn daarvoor alweer druk in de weer! Waarvoor dank. Komende woensdag 5 april is er nog de Paasbingo voor onze jeugd! Zorg dat je erbij bent! Een bingokaart kost slechts één euro en er zijn veel leuke prijzen. Woensdag 12 april starten we met de veldtrainingen en starten we ook met KombiFit. Wat? Ja KombiFit, een beweeguurtje (18.00-19.00 uur op woensdag en vrijdag) voor ouders van onze jeugdleden tijdens de training van de jeugd. Aanmelden kan nog via kombifit@kvdot.nl. Zaterdag 15 april moet je er natuurlijk ook bij zijn! In onze kantine kun je live kijken naar de finale van de korfbal league. Daarnaast is er een uitgebreid assortiment in de kantine, zodat je een goede bodem kunt leggen voor de Foute Party, die later op de avond plaatsvindt. Tussentijds is er ook een loterij, met prijzen van Pannekoekenhuis de Oude Maas, Marvy's Speelwereld, Mitra, To fast to drink, Bakkerij Lamers, Den Elzen Kaas en Delicatessen en Vissers Chocolaterie. De opbrengst gaat naar de organisatie van onze Kangoeroedag, waarbij we ook dit jaar op 16 mei weer bijna 500 kleuters mogen verwelkomen. Daar zoeken we overigens nog vrijwilligers voor, dus ben jij dan vrij en vind je het leuk om bijna 500 kleuters een leuke sportdag te bezorgen? Aanmelden kan via sportdag@kvdot.nl. Kortom weer genoeg moois om met zijn allen naar uit te kijken. Tot snel op het veld en in onze kantine.


Comments


bottom of page