top of page

Introductie voor nieuwe leden

Vanaf heden gaan we nieuwe leden wat meer introduceren binnen onze vereniging.

We merkten dat het voor (ouders van) nieuwe leden soms onduidelijk is waar onze vereniging voor staat, wat er van hen verwacht wordt en wat de normale gang van zaken is binnen onze vereniging. Kortom het hele reilen en zeilen binnen de club. Colette van Kaathoven is bereid gevonden om alle nieuwe leden (of de ouders van) in een persoonlijk gesprekje informatie te geven over onze vereniging.

Omdat we ook de laatste seizoenen veel nieuwe leden binnen onze club hebben mogen verwelkomen, delen we ook graag de introductiebrief voor onze nieuwe leden nog via deze weg.

Eerdaags zal dit document ook terug zijn te vinden op onze vernieuwde website (waar ook wekelijks de weekend Roundup op verschijnt met leuke wedstrijdverslagjes en andere leuke weetjes van DOT, lezen dus!)

Vragen? Neem gerust contact met ons op.

Bestuur KV DOT Oss

Comments


bottom of page